KONST / Litografier / Färglitografi 13693424
nr 1369 3424
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Golf. Signerad, med dedikation. Motivet: 57x37 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:59:53